Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójcę namierzyli po samochodzie

Utworzony przez Radzynianka, 4 stycznia 2008 r. o 10:40
macie racje nic go nie usprawiedliwia ale skoro slawek taki byl to dlaczego nikt nie poddal go leczeniu to nie jest jego wina ze to zrobil on jest chory i w swoim zyciu wiele przeszedl a wiem ze robiac to byl niepoczytalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam go to naprawde mily i spokojny chlopak mial problemy ale zawsze byl spokojny i opanowany mysle ze cos sklonilo go do tego zeby to zrobic albo ktos on juz nie mogl wytrzymac mial juz i tak dosyc zycia wiem tez o tym ze juz raz probowal sie zabic tzw wieszalsie mysle ze juz po takim czyms jego matka czy cala rodzina powinna poddac go leczeniu bo popelniajac ten blad napewno nie byl poczytalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on narobil a to zawsze taki spokojny chlopak byl uuuu wiem ze juz raz probowal popelnic samobujstwo pozniej jeszcze wypadek samochodowy on nie byl w pelni poczytalny skazujac monike na taki czyn to ktospowinien mu pomuc i zaczac wczesniej a nawet duzo wczesniej go leczyc to nie jest jego wina tylko tych co to go nie poddali leczeniu przymusowemu chocby nawet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaa.Nie jego wina, to ku.wa czyja,laska zgineła przez niego, on jest zabójcą i tylko kara śmierci powinna mu przysługiwać. I nie gadajcie, że był niepoczytalny, bo rodzinę Moniki i jej znajomych to gó.no obchodzi. Jest degeneratem i tyle, powinien zgnić w więzieniu. Postawcie sie w miejscu Jej bliskich... ciekawe. Jakby coś takiego zrobił komuś z moich bliskich, to nie ważne gdzie by siedział, w Białej czy w Alkatraz, i tak bym go połamał. A jakby przypadkiem,za sprawą naszego sądu, wyszedł to bym mu łamał kości do końca chyba jego nędznego życia, i tak by sie zrastały a ja bym je łamał i tak do zaje.ania. CH. mu w D. niech gnije we więźniu!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A samobujstwo pisze się tak: "SAMOBÓJSTWO" i powinien je popełnić ten cymbał, to chociaż 18 letnia dziewczyna by żyła, kontynuowałaby swoją naukę a potem karierę i może z tego kraju by coś wyszło, a tak mamy gorsze dorobki niż Rumunia, nie obrażając jej. Pozdrawiam wszystkich broniących mordercy i gwałciciela, zapraszam na spotkanie integracyjne połączone z konsumpcją mojego prawego buta (jakby zabrakło to i lewego) !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie ciekawi mnie gdzie w tym czsie byli stróże prawa policjanci .Myśle że gdyby byli w pobliżu,zaznaqczyli swój ślad ,przeszli się obok obiektu,morderca czułby respekt. Napewno by zainteresowali by się odjeżdzającym samochodem.Woleli stanąć w krzakach,i czekać na Białorusina lub gdy jakieś auto przekroczy predkość tam czeka na nich gotowa kasa.Napewno będzie tłumaczenie że mieli inne zadania do wykonania.Operacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić, powiesić, przywrócić karę śmierci bo do takich incydentów bedzie dochodzić coraz częsciej. Brak Słów. Zona w szpitalu z dzieckiem a temu na bawić sie zachciało-Patologia. Brawo dla Policji jak chcą to coś jeszcze potrafią jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do -//FUCK//- chyba cie glowa boli gosciu...a ty wiesz jak to bylo??pochwal sie .nikt i nic go nie usprawiedliwi,tepic takich degeneratów!!!musi ponieśc kare!!szkoda mi jego żony,dziecka,Moniki i jej rodziny-oni wszyscy ponosza kare za jego czyny,to tragedia dwóch rodzin!!przeciez to jasne ze on przyjechal do suchwoli z zamiarem przelecenia jakiejs laski,bo po co jechal tyle kilomettrow w Wyryk??raczej nie pobawic sie na dyskotece,bo moglby to zrobic w swojej okolicy!! niezly typek z niego,pewnie nie raz juz zdradzal żone,jezdzil na laski,teraz mial okazje i wykorzystal ten moment ....morderca!!mam dzieje ze dostanie porzadny wyrok i nie wyjdzie z paczki,a tam sie o niego zatroszcza!!teraz pora zrobic porzadek z Panem WÓJTEM,niech zamknie ta meline,bo przez niego tez sie tez to stalo,dawno powinien to zrobic,nie rozumiem dlaczego nie odebral im jeszcze koncesji na sprzedaz alkoholu??ciekawe ile dostaje do kieszeni,bo to ewidentnie celowe dzilanie i zwlekanie!!!brawo POLICJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla policjantów, pokazali na co ich stać oby było takich coraz więcej . W takich przypadkach jak ten jestem za tym aby wprowdzona została kara śmierci.Szkoda tylko rodziny żony i dziecka,którzy muszą teraz cierpieć przez takiego degenerata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa napisał:
macie racje nic go nie usprawiedliwia ale skoro slawek taki byl to dlaczego nikt nie poddal go leczeniu to nie jest jego wina ze to zrobil on jest chory i w swoim zyciu wiele przeszedl a wiem ze robiac to byl niepoczytalny
Taaa, nie jego wina, biedakowi nie miał kto wytłumaczyć, ze jak kobieta mówi "nie" to wlasnie oznacza Nie. Niech zgnije w więzieniu psychopata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
//aa// napisał:
powiedzcie mi po co ta Monika wsiadala z nim do tego samochodu sama powinna uwazac a on i jak juz wiele przezyl dajcie spokuj nie znacie go nie wiecie jak dokladnie bylo to nie gadajcie bo brukowce klamia prawie zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, teraz z przestępcy zrobi się ofiarę, niedługo moze jeszcze całą odpowiedzialnością obarczy się dziewczynę, że sama chciała zostać zgwałcona i zabita. Co za idiotyzm bronić zwyklego psychopaty, jakim niewątpliwie jest morderca. I co z tego, że poszła z nim do samochodu, żadna z was nigdy nie wsiadła do obcego auta? Teoretycznie to i do busa czy autobusu strach wsiadać bo kierowca i pasażerowie też są nieznajomi. Paranoja. To nie ma znaczenia, normalny człowiek widzac zachowanie dziewczyny, ktora odmawia seksu od razu zorientowal by się, ze nie ma do czynienia z dyskotekową kurwą tylko z porządną dziewczyną, kazałby się jej wynosić z samochodu i poszukał sobie innej chętnej, o co na dyskotekach nie trudno. Psychopata poczuł satysfakcję z przemocy, znęcania się nad ofiarą, czuł się panem sytuacji i dlatego zrobił to, co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty Idiotko wypisujesz na tym forum? bronisz GO?!!! "jak by nie wsiadala"? co ty za brednie wypisujesz? Nic nie usprawiedliwia zabojstwa!!! A ten czlowiek to poprostu MORDERCA GWALCICIEL I Z ZABORZENIAMI PSYCHICZNYMI!!! Jestem za kara smierci dla tego czlowieka nie za dozywociem..Aczkolwiek jezeli bylo by stwierdzone ze jest chory psychicznie to dozywocie ale nie wypisuj Kobieto ze on tego nie chcial nie ma usprawiedliwienia dla kogos kto swiadomie lub nieswiadomie nawet pod wplywem alkoholu lub narkotykow gwlaci a potem morduje 18 letnia dziewczyne.Ps.Gratulacje dla wydzialku sledczego Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem nikogo z Was! Mówicie, że trzeba było go dawno leczyć. jasne, trzeba było. Tylko kto miał go do tego zmusić? On sam? Rodzina, która nigdy nie dostrzegała problemu? A problem istniał! Od dawna. Tym bardziej, że próbował popełnić samobójstwo! Dużo w życiu przeszedł, ale co z tego? To ma być usprawiedliwienie? Nie roztrząsajcie już tego, kto jest winien. Bo winny jest jeden-on. Nic go nie usprawiedliwia. Nic! Niektórzy piszą, że bardzo kochał żonę i dziecko. Naprawdę kochał?! Kochający mąż jedzie sam na dyskotekę? Jedzie w czasie, w którym jego żona i dziecko są w szpitalu?! Zginęła dziewczyna. Młoda dziewczyna. I proszę mi nie wpierać, że ten, kto dopuszcza się takiego czynu jest normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt ze znajomych, przyjaciól nie przejawial chęci pomocy, skoro jak piszesz od dawna mial problemy emocjonalne? Dopiero teraz dostrzegacie problem a wczesniej nikogo to nie obchodziło? Moze gydby w porę ktoś stanowczo zareagował to dziewczyna by żyła. Wiejskie podejście i wiejskie myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiesz, że aby komuś pomóc ten ktoś musi wykazać chęć walki i uporania się z tym? Jeśli nie wiesz, jak to wszystko wyglądało, to może lepiej nie pisz? Wiejskie myślenie pozostawię bez komentarza, ale dowalanie forumowiczom w takiej sytuacji jest absolutnie nie na miejscu. Czasem lepiej ugryźć się w język....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na miejscu to jest uzalanie się nad psychopatą, ktory w dzieciństwie mógł znęcać się nad zwierzętami lub przejawiał inne formy zaburzeń osobowości i nikt nie wpadł na pomysł aby go skierować do psychologa. Skoro, jak piszesz, nie chciał tej pomocy to widocznie pasowalo mu to co robi i jak zyje i nie ma sensu szukac usprawiedliwienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie na miejscu to jest uzalanie się nad psychopatą, ktory w dzieciństwie mógł znęcać się nad zwierzętami lub przejawiał inne formy zaburzeń osobowości i nikt nie wpadł na pomysł aby go skierować do psychologa. Skoro, jak piszesz, nie chciał tej pomocy to widocznie pasowalo mu to co robi i jak zyje i nie ma sensu szukac usprawiedliwienia.
Ale... Ale... Ja się nad nim nie użalam i nie szukam usprawiedliwienia. Proszę czytać ze zrozumieniem. I kończę tę dyskusję, bo jest bezsensowna. Życia Monice nic nie przywróci.... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
TA mONIKA SAMA JEST SOBIE WINNA ZE WSIADLA DO TEGO SAMOCHODU BO GDYBY TEGO NIE ZROBILA TO BYLOBY INACZEJ ONA POZNALA GO NA DYSKOTECE TEGO SAMEGO DNIA TO WIE POWIEDZCIE MI KTORA NORMALNA LLASKA POSZLABY W NOCY Z CHLOPAKIEM DO SAMOCHODU I POJECHALA Z NIM NIEWIEDZAC GDZIE ZNAJAC GO ZALEDWIE PARE GODZIN??? TO TEZ JEST TROCHE NIR CHALLLO EHHHH I WOGLE TO SZKODA MI TERAZ TEGO SLAWKA CHOC WIEM ZE MUSI PONIESC TEGO KARE
jak Ci żal tego człowieka to zrób mu paczkę do ZK, ale nie musisz się spieszyć bo mam nadzieję , że on trochę tam posiedzi Z Twojej wypowiedzi wynika ,że w zasadzie to konsekwencje tego co zrobił on powinna ponieść Monika dlaczego? bo to ,że wsiadła do niego do samochodu dawało mu prawo do tego żeby ja zgwałcił zabił wyrzucił jak psa na polu i żeby konała z bolu i zimna Widzę , że nawet z takiego człowieka jak on potrafisz zrobi kryształowego człowieka Nawet gdyby chodziła całkiem nago koło jego samochodu to i tak nie miał by prawa jej zabić Zrozum to bo nawet 6 letnie dzieci rozumieją , że to że Monika wsiadła do samochodu dobrowolnie nie jest okolicznością łagodząca dla czynu kórego się wobec niej dopuścił Współczuję Ci mieć takie pojęcie o życiu. Widzę że ty byś pakował do ZK ofiary. Wiesz i jeszcze jedno na koniec on ma życie nikt mu go bestialsko nie zabrał a ona już nie ma nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzynianka napisał:
A teraz jezeli juz go maja to niech poskacza mu po jego czulym miejscu.Idiota majac zone,swoje dziecko jak mogl odebrac dziecko innym rodzicom...KRETYN.Dozywocie bo niestety nie ma u nas kary smierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...